Cestovní agentura LaVIA

O nás

 

Láska k cestování a bohaté zkušenosti z oblasti cestovního ruchu mě přimněli k 1.12.2015 založit cestovní agenturu LaVIA.

Jako bývalý zaměstnanec CK Čedok jsem zde sbírala zkušenosti jak teoretické, tak praktické, a sice po dobu 13 let.

 

Jsem si však vědoma, že dnešnímu zákazníkovi nestačí nabídka pouze jedné cestovní kanceláře, proto jsem pro Vás vytipovala další ověřené touroperátory, jejichž nabídka obohatí výběr Vaší dovolené.

 

Portálů nabízejících zájezdy je v dnešní době mnoho a působí hodně anonymně. U nás si můžete být jisti individuálním přístupem ke každé poptávce.

 

Pomůžeme Vám zajistit jak dovolenou u moře v Evropě či exotické destinaci, tak zájezdy za poznáním, za sportem, do lázní, na lyže atp.

Vše, co nenajdete v naší nabídce, lze nechat sestavit a tzv. "ušít na míru".

 

K Vaší cestě můžeme zajistit i jakoukoliv službu cestovního ruchu samostatně, např. letenku, hotel, vízum, pronájem auta, transfery, parkování u letiště, mezinárodní autobusovou nebo vlakovou jízdenku, lodní lístek atd.

 

V případě, že na našem webu nenaleznete to co právě Vy potřebujete, neváhejte se na nás obrátit e-mailem (info@calavia.cz) či telefonicky (+420 792 405 105).

 

Naše cestovní agentura zprostředkuje všechny služby cestovního ruchu, ať se jedná o požadavky běžného cestovatele vybírajícího si zájezd z katalogu, tak pro individuální cestovatele.

 

Těšíme se na Vaše poptávky.

Za cestovní agenturu LaVIA

Lada Šimková, majitelka

 

Vytvářím objednávku...