Cestovní agentura LaVIA

ID: 701375

Sunrise Beach ***

Termín: 28.08. (Út) - 04.09. (Út) 2018

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Varšava

Strava: All inclusive

Cena: 11 588 Kč

Popis hotelu

Poloha
Hotel Sunrise Beach se nachází v klidném letovisku Skala Rachoni na severozápadním pobřeží ostrova Thassos. Nejbližší obchody a místní taverny jsou vzdáleny cca 200 m. Přístav ve městě Prinos je vzdálen 4 km a město Thassos, které je hlavním městem ostrova, je vzdáleno 12 km. Hotel Sunrise Beach se nachází cca 35 km od letiště Kavala (transfer zahrnuje autobusové a trajektové přejezdy).

Pláž
Hotelová písčito-oblázková pláž se nachází přímo u hotelu Sunrise Beach. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Hotel Sunrise Beach se skládá ze 2 budov (Rachoni Bay a Sunrise Beach). Poslední renovace byla dokončena v roce 2017. Hostům je k dispozici: 24hodinová recepce, směnárna, hlavní restaurace, bar u bazénu, plážový bar chybí, 2 venkovní bazény, včetně jednoho s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky (zdarma), zahrada, terasa, parkoviště, úschovna zavazadel. Za poplatek: půjčovna aut. Hotel přijímá kreditní karty.

Pokoje
Hotel Sunrise Beach nabízí ubytování ve standardních dvoulůžkových pokojích (s možností maximálně 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo dítě nebo 2 přistýlek pro děti). Pokoje jsou zařízeny jednoduše, elegantně a moderně s balkonem a výhledem na moře nebo na okolí. Každý pokoj je vybaven individuálně nastavitelnou klimatizací/topením, satelitním TV, ledničkou, koupelnou s vysoušečem vlasů, ​​trezorem (za příplatek cca 10 EUR/týden). Dětské postýlky pro děti do 2 let jsou k dispozici v omezeném množství (možnost objednání na recepci).

Strava
All Inclusive: snídaně (08:00-10:00), obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Bezplatné a neomezené množství teplých a studených nápojů a alkoholu (pivo, víno, ouzo) je k dispozici v hodinách od 10:30-22.00. Přestávka na kávu se sladkými občerstvením (čerstvé koláče) v hodinách od 16:00 do 17:00. Jídla se podávají v hotelové restauraci.

Sport a zábava
Hotel Sunrise Beach neorganizuje animační program. Hostům je k dispozici bazén a soukromá pláž, kde je možnost provozovat vodní sporty (za příplatek).

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
http://www.rachoniresort.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde:  https://r.pl/tasos-wczasy/sunrise-beach

Náš názor
Tříhvězdičkový, ale velmi příjemný hotel Sunrise Beach s dobrým a pestrým jídlem. Mezi výhody patří také široká písečná pláž, která se nachází hned vedle hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety v okolí

ŘECKÝ VEČER (cena cca 45 EUR)

Nádherný večer v tradiční taverně je skvělou příležitostí ochutnat řeckou kuchyni, která je považována za nejchutnější a nejzdravější na světě. Během večera vám bude podáván bufet plný vynikajících typických řeckých lahůdek. Doplňkem k různým pokrmům bude vynikající řecké víno. Večeři zpestří řecká živá hudba a ukázka tradičního tance v provedení folklorní skupiny. Večer trvá od 20:00 do 00:30.

 

PLAVBA LODÍ (cena cca 45 EUR)

Skvělý výlet pro ty, kteří mají rádi slunce, moře a dobrodružství! Lodě navštíví nejkrásnější zálivy a pláže Thassosu. Na palubě lodi bude servírován oběd a nápoje (v ceně). Bude dostatek času na koupání a opalování. Je to také vynikající příležitost uvidět ostrov z jiného úhlu pohledu. Výlet trvá od 9:30 do 16:00.

 

VÝLET KOLEM OSTROVA (cena cca 44 EUR)

Celodenní výlet kolem ostrova je skvělou příležitostí poznat nejkrásnější místa a památky Thassosu spolu s jejich historií. V programu mimo jiné: klášter Archanděla Michaela, kde je uložena nejcennější relikvie ostrova - fragment hřebíku z kříže Ježíše Krista. Klášter je velmi malebně umístěn na vysokém útesu, ze kterého se rozprostírá výhled na Egejské moře. Navštívíme také jednu z nejmalebnějších vesnic - Aliki, kde lze obdivovat mnoho pozůstatků památek z dávných či středověkých časů: zříceniny raně křesťanských bazilik nebo zatopený starodávný přístav. Na závěr uvidíme malebnou vesnici Panagija v horách a jednu z nejkrásnějších pláží na ostrově - Golden Beach. Bude čas na koupání v moři a zábavu na pláži. Oběd v místní taverně je zahrnut v ceně. Výlet trvá od 9:00 do 17:00.

 

MĚSTEČKO PHILIPPI A JESKYNĚ ALISTRATI (cena cca 60 EUR)

Pojedeme do starého města Philippi, kde najdeme pozůstatky řecké, římské a raně křesťanské kultury. Philippi bylo centrem, ze kterého pramenilo umění a kultura, podporované Philipem II., otcem Alexandra Macedonského; právě zde se vracel sv. Pavel a zde se konal první křesťanský křest. Po přestávce na oběd navštívíme úchvatnou jeskyni v Alistrati, jednu z největších v Evropě. Bohatství a různorodost geologických útvarů ji řadí mezi nejzajímavější a nejkrásnější na kontinentu.

 

BEACH SAFARI (cena cca 63 EUR)

Výlet džípy na 3 nejkrásnější pláže ostrova Thassos. Nejprvé se vydáme k Laguna Giola, přirozenému bazénu vyhloubenému v pobřežních skalách, který je naplněn teplou, křišťálově čistou vodou a hovorově je nazýván Diovým okem. Volný čas (cca 45 minut). Následně přejezd na Paradise Beach, jednu z nejkrásnějších pláží na ostrově. Poté se vydáme na oběd do místní taverny v městečku Kinira. Nakonec navštívíme Marble Beach, sněhobílou pláž skrytou v zátoce (dojezd off-road) s křišťálově čistou vodou, kde strávíme cca 1 hodinu. Návrat do hotelu.

 

JEEP SAFARI (cena cca 74 EUR)

Vydejte se na výlet džípy do vnitrozemí zeleného ostrova Thassos, abyste se dozvěděli o jeho skryté kráse. Nezapomeňte si vzít foťák, protože budete mít mnoho příležitostí k pořízení krásných fotografií! Uvidíme mimo jiné nejstarší klášter na ostrově - Panagouda, mramorový důl, ve kterém budeme obdivovat sněhově bílé bloky z mramoru, nejvyšší vrchol na ostrově - Ypsario a vodopády Maries. Během prohlídky oběd v podobě grilovaných pokrmů v restauraci na náhorní plošině, ze které je nádherný výhled na Golden Beach.

 

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polštině. Jejich organizátorem není CK, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce v Agadíru. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti CK. Aktuální letový řád sledujte na:  r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety z Varšavy. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště CK na letišti. Aktuální letový řád si prosím zkontrolujte na:  r.pl/rozklady .

Jiné

THASSOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k času v ČR.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody - 1,50 EUR; pivo v baru od 1,50 EUR; káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odletem na dovolenou.

 

THASSOS

Malý řecký ostrov, který se nachází v tyrkysových vodách Egejského moře, nazývaný Smaragdovým ostrovem nebo Zeleným diamantem, nabízí komorní atmosféru nedotčenou masovou turistikou a skutečnou řeckou atmosféru. Najdeme zde četné krásné pláže (včetně mnoha divokých), lákavé chladné lesy, malebné zátoky, pohostinné a sympatické obyvatele a místní taverny servírující vynikající řeckou kuchyni. Je to místo, na které se člověk vrací!

 

Město Thassos

Stylové hlavní město ostrova, hovorově nazývané Limenas, s malebnými úzkými uličkami a pobřežními promenádami láká svou krásou. Malé obchody vyzývají k nákupu skvělých ručně vyráběných peosuktů, zatímco taverny a útulné restaurace pozývají hosty po celou noc. Stojí za to vidět také ruiny Akropole nebo starobylé chrámy.


Limenaria

Je druhým největším městem na ostrově, dobře propojeným se zbytkem ostrova. Nabízí bohatou zábavu. Bude skvělým místem pro dovolenou, stejně jako základnou k prozkoumávání dalších zajímavosti ostrova Thassos.

 

Potos

Spontánní turistické letovisko na jihu ostrova, které je ideální volbou pro ty, kteří nemají rádi nudu. Kromě obdivování malebné krajiny zde lze provozovat vodní sporty a tančit až do rána v rytmu hudby přicházející z plážových barů.

 

Skala Potamias

Malé a malebné letovisko ležící na východním pobřeží ostrova mezi horami a azurovými vodami Egejského moře. Milovníci horských výletů mohou vyrazit na nejvyšší vrchol ostrova - Yspario a milovníci svěží zeleně potěšit oči zdejšími lesy.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfery letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu každého hotelu, nápoje k jídlu, pokud není v popisu uvedeno jinak a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

11.09. (Út) - 25.09. (Út) 2018 - 15 dní, 14 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute22 259 Kč
Vybrat termín
18.09. (Út) - 25.09. (Út) 2018 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute12 810 Kč
Vybrat termín
18.09. (Út) - 02.10. (Út) 2018 - 15 dní, 14 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute19 518 Kč
Vybrat termín
25.09. (Út) - 02.10. (Út) 2018 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute12 195 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŘecko
MístoThassos
HotelSunrise Beach
pokoj Rachoni Bay
Termín28.08.2018 - 04.09.2018
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVaršava
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...