Cestovní agentura LaVIA

ID: 453515

Romantika Nízkých Taur

Termín: 14.08. (St) - 18.08. (Ne) 2019

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 9 250 Kč

Popis zajezdu
Radost pro vnímavé milovníky panenské přírody, korunované účastí na folklórních slavnostech. Lungau leží na jižní straně Alp mezi 1000 až 3000 m n. m. a chlubí se největším počtem slunečních dní v Rakousku. Hvězdicově z něj vybíhá 15 údolí, do nichž proniknete po idylických silničkách a po cyklostezkách podél potůčků bez významného stoupání. Idylu navštívených alpských údolí dokreslí příjemné pobytové místo, středověký Mauterndorf s hradem, hospůdkami a koupalištěm. Zúčastníte se slavnostního průvodu obra Samsona.Přečtěte si zajímavosti k tomuto zájezdu v našem BLOGu ZDE
Program

Shrnutí programu na všechny dny

1. Ranní přesun busem do Rakouska. Na kole údolím Zederhaustal přes St. Michael a kolem hradu Moosham do Mauterndorfu (35 km). 2. Údolím Weißpriachtal k horské chatě, občerstvení a cca 1 h pěší výstup k chatě u jezera Wirpitschsee (35 km); navíc údolím Lignitztal (+ 20 km). 3. Údolím Lessachtal k rázovitým horským chatám (50 km), prodloužení kolem jezera Prebersee a Tamsweg (63-67 km). 4. NOVINKA: Výjezd lanovkou i s koly na vyhlídkový Grosseck (2072 m), po šotolinové silničce do údolí řeky Mur. Po Murské cyklostezce do Murau se zámkem rodu Schwarzenbergů (64/41/26km), možnost návštěvy pivovaru. 5. Údolím Göriachtal k salašové vesnici (40 km), návrat do ČR. Profil: rovinatý i kopcovitý, asfaltové cyklostezky i šotolinové cesty do nitra údolí.


LUNGAU CARD v ceně zájezdu: 1 x z Mauterndorfu zdarma lanovkou (vč. kola) na Grosseck, panoramatický sjezd; 1x zdarma návštěva hradu (s českým audioprůvodcem); 1x zdarma vstup na koupaliště a další výhody.


TIP MTB: pro vášnivé bikery máme připravené atraktivní MTB trasy!


TIP pro silničáře: pro silniční cyklisty máme připravené náročnější silniční okruhy!
Stravování

4x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře servírovaná o 3 chodech) v restauraci sousedního ****hotelu Steffner-Wallner. Začíná večeří po 1. etapě a končí snídaní v den odjezdu. Na trase horské chaty a restaurace, v ubytovacím místě Mauterndorfu četné restaurace.

Popis
Ubytování nemá žádný popis.4x ve 2–3lůžkových pokojích ***hotelu s příslušenstvím v Mauterndorfu. V hotelu možnost využití sauny (zdarma), 1lůžkový pokoj za příplatek 1100 Kč/os./pobyt. WiFi není k dispozici.
Nástupní místa
Benešov, České Budějovice, Jablonec, Liberec, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Praha, Stará Boleslav, Tábor, Turnov
14.08. (St) - 18.08. (Ne) 2019 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
Polopenze
Autobus
-9 250 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoŠtýrsko - ostatní
HotelRomantika Nízkých Taur
dospělá osoba
Termín14.08.2019 - 18.08.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Trip, s.r.o. IČO: 28445759
Vytvářím objednávku...