Cestovní agentura LaVIA

ID: 933631

KORUTANY NA KOLE V POHODĚ

Termín: 09.06. (St) - 13.06. (Ne) 2021

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 9 590 Kč

Popis
Nejjižnější spolková země Rakouska Korutany, která sousedí s Itálií a Slovinskem, oplývá velkým množstvím přírodních krás, především jezer a horských vrcholů. Korutany mají ze všech spolkových zemí Rakouska nejvíce slunečných dní v roce. Při našem putování mezi korutanskými jezery si přijdou na své jak pohodáři, tak ti, kteří si rádi vyjedou do kopců. Pohodu jistě umocní ubytování v apartmánech na břehu jezera, kde se snad budeme moci v začínajícím létě i vykoupat, případně využijeme krytý bazén a wellness centrum v areálu.
Program

1-. den
Brzy ráno autobusem do Rakouska, příjezd na místo ubytování kolem poledne, možnost krátkých vyjížděk do okolí, koupání v jezeře, apod.
2-. den
Na kole kolem křišťálově čistého jezera Ossiachersee, které leží ve výšce asi 500 m. Etapa je jen s malým převýšením. Možnosti koupání, návštěva zříceniny obrovitého hradu Landskron u Villachu (ukázky výcviku dravých ptáků, Affenberg - opičí hora s kolonií makaků).
3-. den
Výjezd lanovkou (není v ceně), či na kole na horu Gerlitzen (1909 m). Jde o významný vyhlídkový vrchol v oblasti, v zimě lyžařské centrum. Jsou dvě možnosti: na vrchol se lze dostat buď výrazně sportovní variantou, která obnáší zdolání cca 1500 výškových metrů vlastními silami. Ovšem pohodáři spíše vyjedou i s koly lanovkou na vrchol Gerlitzen a odtud následuje sjezd s nádhernými výhledy a vcelku nenáročná cesta kolem masívu hory až do kempu.
4-. den
Na kole kolem jezera Wörthersee - navštívíme lázeňská města Velden a Pörtschach, s jejich noblesní atmosférou, vesničku Maria Wörth na poloostrově vybíhajícím do jezera s významným gotickým kostelem. Odsud jsou možnosti dalšího prodloužení na vyhlídku Pyramidenkogel s rozhlednou, ze které je vidět celé jezero a okolí. Zájemci se mohou vypravit do hlavního města Korutan Klagenfurtu s historickým centrem a expozicí světa v miniatuře Minimundus.
5-. den
Dopoledne relax u jezera Maltschachersee, možnost cca 30 km vyjížďky v okolí po okolních vesničkách a statcích. Návrat autobusem zpět domů v nočních hodinách.
Ubytování
4x ubytování v komfortních apartmánových domech nad jezerem (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím)
Stravování
polopenze formou bohatého bufetu v restauraci nad jezerem
09.06. (St) - 13.06. (Ne) 2021 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Polopenze
Autobus
-9 590 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoŠtýrsko - ostatní
HotelKORUTANY NA KOLE V POHODĚ
Dospělá osoba
Termín09.06.2021 - 13.06.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: NOMÁD, s.r.o. IČO: 49970844
Vytvářím objednávku...