Cestovní agentura LaVIA

ID: 749157

Hotel Roca Mar ***

Termín: 19.10. (Pá) - 22.10. (Po) 2018

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Snídaně

Cena: 13 990 Kč

Poloha
Aparthotel Rocamar se nachází na jižním pobřeží ostrova Madeira. Centrum městečka Canico de Bajzo je vzdáleno cca 2,5 km od hotelu, hlavní město Funchal je vzdáleno od hotelu cca 10 minut jízdy. Vybavení: Recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, bazén vnitřní a venkovní, televizní místnost a terasa na opalování, jacuzzi, lázně, masáže, kosmetika. Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV se sat., telefon, minibar, trezor. Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek večeře nebo All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. láž: Vstup do moře je po schodech a žebřících. Sport a zábava: Posilovna, tenis, biliár. Golfové hřiště jsou vzdálené Palhero Golf 8 km, Santo de Serra 14 km od hotelu.
Vybavení
Recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, bazén vnitřní a venkovní, televizní místnost a terasa na opalování, jacuzzi, lázně, masáže, kosmetika. Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV se sat., telefon, minibar, trezor. Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek večeře nebo All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. Pláž: Vstup do moře je po schodech a žebřících. Sport a zábava: Posilovna, tenis, biliár. Golfové hřiště jsou vzdálené Palhero Golf 8 km, Santo de Serra 14 km od hotelu.
Ubytování
Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV se sat., telefon, minibar, trezor. Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek večeře nebo All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. Pláž: Vstup do moře je po schodech a žebřících. Sport a zábava: Posilovna, tenis, biliár. Golfové hřiště jsou vzdálené Palhero Golf 8 km, Santo de Serra 14 km od hotelu.
Stravování
Snídaně formou bufetu, za příplatek večeře nebo All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno. Pláž: Vstup do moře je po schodech a žebřících. Sport a zábava: Posilovna, tenis, biliár. Golfové hřiště jsou vzdálené Palhero Golf 8 km, Santo de Serra 14 km od hotelu.
Pláž
Vstup do moře je po schodech a žebřících. Sport a zábava: Posilovna, tenis, biliár. Golfové hřiště jsou vzdálené Palhero Golf 8 km, Santo de Serra 14 km od hotelu.
Sport a zábava
Posilovna, tenis, biliár. Golfové hřiště jsou vzdálené Palhero Golf 8 km, Santo de Serra 14 km od hotelu.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu Madeira - Ostrov květin:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Madeira, přílet na Madeiru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - předposlední den: Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Madeiry, let na trase do Prahy (Vídně).


Odlety na Madeiru jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!
Let tam 12:20 - 15:55, let zpět 16:40 - 22:10, společnost Travel Service. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: Zpáteční letenku na Madeiru, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- anglicky mluvící delegát na telefonu, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.


Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.


Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
13.12. (Čt) - 20.12. (Čt) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj, výhled vnitrozemí, snídaně další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Praha
-24 290 Kč
Vybrat termín
dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj, výhled vnitrozemí, polopenze další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-28 590 Kč
Vybrat termín
14.12. (Pá) - 21.12. (Pá) 2018 - 8 dní, 7 nocí
1. dospělá osoba na řádném lůžku další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Praha
-17 190 Kč
Vybrat termín
1. dospělá osoba na řádném lůžku
All inclusive
Letecky/Praha
-26 290 Kč
Vybrat termín
1. dospělá osoba na řádném lůžku další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-21 690 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
NOT A 4 STAR HOTEL
We stayed at the Rocomar at new year it wa sold to us as 4 star but it is really a 3. The room was nice with a sea view but the shower although hot was poor the was no power to it.also getting in and... celá recenze s možností překladu
handbaggirl114, Edinburgh, Spojené království, 10:54 13.01.2016
Loved It
Can t quite place why we loved Rocamar and in fact Madeira so much but we did. On the facts its quite an ordinary hotel, but it just has a lovely feel to the place, the staff are fine at reception... celá recenze s možností překladu
Liz D, Northamptonshire, Spojené království, 00:16 15.11.2015
A very good experience
I went to this hotel this autumn for our honeymoon. The room was not exactly big but was enough for our needs since all day we were on trips or laying in the sun. The room had cable TV and air... celá recenze s možností překladu
Claudiu Catalin... S, 01:37 02.10.2015
Informace o zájezdu
ZeměPortugalsko
MístoCanico de Baixo
HotelRoca Mar
Dospělá osoba
Termín19.10.2018 - 22.10.2018
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...