Cestovní agentura LaVIA

ID: 755133

USA, Bahamy z Baltimoru na lodi Grandeur of the Seas

Termín: 24.01. (Čt) - 02.02. (So) 2019

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Plná penze

Cena: 18 760 Kč

Trasa plavby
USA, Bahamy
Popis lodě

Výletní loď Grandeur of the Seas patří společnosti Royal Carribean International. Na moře byla spuštěna 6. června 1995 a poprvé vyplula v prosinci 1996. V roce 2012 prošla loď kompletní rekonstrukcí, takže návštěvníkům jsou nyní mimo jiné k dispozici nové moderní kajuty. 

Výrobní cena Grandeur of the Seas byla přibližně 300 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 73.817Délka lodě (v metrech): 279Šířka lodě (v metrech): 32.2Počet palub pro pasažéry: 11Celkový počet kabin: 1.038Maximální počet pasažérů: 2.4462 bazény, 4 vířivky
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici: Restaurace:Hlavní restaurace zahrnující snídaně, obědy i večeře Mnoho kaváren včetně Café Latté-tudes, kde si můžete vychutnat kávu Seattle's Best Coffee® nebo Windjammer Café Příležitostné občerstvení nabízí třeba Ben & Jerry's Ice Cream Americký steakhouse Chops Grille Italská restaurace Giovanni's Table Asijská restaurace Izumi s japonskými specialitami a sushiZábava:Divadlo v broadwayském stylu Zábavní areál Centrum experience se spoustou denních aktivit i večerním programem zahrnujícím například akrobatická vystoupení ve vzduchu Casino Royale® ve stylu Las Vegas 8 stylových barů a salónků včetně South Pacific Lounge nebo Champagne Baru Duty-free zóna a butiky Na palubě je možné navštěvovat jazykové kurzy, taneční hodiny, kurzy výroby šperků apod.Sport a adrenalin:Lezecká stěna Fitness centrum, kurzy fitness s trenérem (jóga, kickbox, aerobic a další) Dráha na joggingRelaxace:2 bazény včetně jednoho s venkovní obrazovkou a 6 vířivek Solárium Wellness areál Vitality Spa s relaxačními a kosmetickými procedurami, masážemi, akupunkturou, kadeřnickým salónem, manikúrou a procedurami pro muže i mladéPro děti:Adventure Ocean® Youth Program pro všechny věkové kategorie  Aktivity pro rodiny s dětmi, hry, soutěže, přednášky Videoherna
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Alkoholické nápoje, prémiové likéry a další speciality, které nejsou zahrnuty v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Stravu ve speciálních restauracích na lodi (za poplatek) a stravu mimo loď. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Spropitné pro obsluhu na lodi: 14,5 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: 17,5 USD/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Nabízíme možnost prodloužit pro vás vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,Baltimore (Maryland), USA, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:00)2. den,Relaxační den na moři3. den,Charleston (Jižní Karolína), USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)4. den,Port Canaveral (Orlando), USA, (připlutí: 10:30 | odplutí: 21:00)5. den,Miami, USA, (připlutí: 10:00 | odplutí: 20:00)6. den,Grand Bahama, Bahamy, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)7. den,Nassau, Bahamy, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)8. den,Relaxační den na moři9. den,Relaxační den na moři10. den,Baltimore (Maryland), USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)
24.01. (Čt) - 02.02. (So) 2019 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Kajuta vnitřní Bella, cena za 1. a 2. osobu
Plná penze
Vlastní
-18 760 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Zaoceánské
MístoUSA
HotelUSA, Bahamy z Baltimoru na lodi Grandeur of the Seas
Kajuta vnitřní Bella, cena za 1. a 2. osobu
Termín24.01.2019 - 02.02.2019
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Vytvářím objednávku...