Cestovní agentura LaVIA

ID: 665717

Termín: 21.06. (Pá) - 23.06. (Ne) 2019

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Autobus

Strava: Bez stravy

Cena: 5 150 Kč

Popis zajezdu
270 km Flaeming-Skate, jediné ryze bruslařské stezky v Evropě, zahrnuje sedm inline okruhů a devět navazujících výběžků s nejhladším asfaltem = „černé sklo". Trasy vedou poli, loukami, zemědělskými vesničkami a historickými městy Dolního Flaemingu. Pokud si etapy klidnou rovinou jižně od Berlína budete chtít zpestřit, můžete se zastavit v starobylých centrech měst, u klášterů, větrných mlýnů, koupališť nebo v bývalém vojenském prostoru Altes Lager. Trasy lemuje řada hospůdek a zahradních restaurací. Doprovodný autobus Vám umožní projet přírodně nejhezčí neokruhové úseky Flaeming-Skate.NOVINKA: Předehrou před flaemingskou asfaltovou extází nám bude parádní okruh okolo Lužického jezera a ochutnávka spreewaldské romantiky.
Program

Shrnutí programu na všechny dny

1. Ranní přesun busem do oblasti Lužických jezer; okruh kolem Gräberndorfer See, krátký přesun busem a okurkovým krajem Spreewaldu ze Suschowa přes Naundorf do Raddusche (32-38 km). 2. ZHohenseefeldu po okruhu RK 6 do Wahlsdorfu, Zinny a po okruhu RK3 do Jüterbogu, možné prodloužení přes RK 2 (36/61 km) 3. ZKemlitz do Dahme a po� kruhu RK 7 lesy a loukami přes Wahlsdorf a Ihlow zpět do Dahme (49 km). Zájezd 30202 navíc: 4. Z Wahlsdorfu po živém okruh RK 5 přes Luckenwalde zpět do Wahlsdorfu s možnou zajížďkou k jezeru v Gottow (50/59 km). Každý den možnosti zkrácení, prodloužení či obměn etap. Bezkonkurenční povrch a profil tras, vhodné pro všechny cílové skupiny.


TIP BERLÍN: vlakem výlet do Berlína (cca. 6 EUR denní lístek + 5,50 EUR denní přeprava kola) – např. místo 3. etapy u 4denního zájezdu (společně s průvodcem či individuálně.)


TIP CYKLO: díky souběžně probíhajícímu zájezdu č. 225 lze kolo prostřídat s inline bruslemi. Vhodné též pro páry či skupiny s nestejnými zájmy.
Stravování2x resp. 3x polopenze (formou bufetu) v ceně, k dispozici spoelčná kuchyňka s vařičem.


Popis
Ubytování nemá žádný popis.2x resp. 3x ve 2-4lůžkových pokojích (částečně s příslušenstvím na pokoji, částečně na chodbě) v moderní ubytovně u Kemlitz. Pokoj s příslušenstvím za příplatek 150 Kč/os./noc. WiFi k dispozici.
Nástupní místa
Jablonec, Liberec, Lovosice, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Praha, Roudnice n. L., Stará Boleslav, Turnov, Ústí n.L.
21.06. (Pá) - 23.06. (Ne) 2019 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
Bez stravy
Autobus
-5 150 Kč
Vybrat termín
10.08. (So) - 13.08. (Út) 2019 - 4 dny, 3 noci
dospělá osoba
Bez stravy
Autobus
-6 250 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNěmecko
MístoNěmecko
HotelFlaeming - Skate
dospělá osoba
Termín21.06.2019 - 23.06.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Trip, s.r.o. IČO: 28445759
Vytvářím objednávku...