Cestovní agentura LaVIA

ID: 665719

Termín: 28.06. (Pá) - 30.06. (Ne) 2019

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 4 990 Kč

Popis zajezdu
Vychutnejte si radost z bruslení rázovitou krajinou Spreewaldu, nazývaném pro svou síť 1000 km vodních kanálů „přírodními Benátkami severu". Kanály a inline stezky vedou svěží přírodou a tvoří mnohdy jedinou přístupovou cestu k vesničkám. Spreewald, biosférická rezervace UNESCO, je domovskou oblastí unikátního etnika Lužických Srbů, kteří si dodnes uchovali své tradice, architekturu a slovanský jazyk, jež nás bude doprovázet na dvojjazyčných nápisech. Akce jako stvořená pro romantiky a labužníky!
Program

Shrnutí programu na všechny dny

1. Ranní přesun busem, z Boblitzu okurkovými poli a kolem čapích hnízd přes Werben do Burgu (29/36 km), večer možná vyjížďka k souboru rybníků u města Peitz s výbornou rybářskou restaurací (8-16 km). 2. Okruh podél kanálů z Burgu přes Straupitz a Neu Zauche a po břehu Sprévy do penzionu (34/48 km), možnost projížďky na kanoi. 3. Od penzionu kolem ryb­níků v Peitz do Lacomy a přes okurkové a čapí vesničky Sielow a Briesen do Burgu k termálním lázním (41 km), návrat do ČR. Rovinaté stezky s dobrým asfaltem. 7 km od penzionu soubor rybníků u Peitzu („německá Třeboň“) se stezkami a rybářskou hospodou na hrázi rybníka. Každý den možnost zkrácení (20-25 km) či prodloužení tras. Profil: rovinaté stezky s dobrým asfaltem.


RELAXACE: v Burgu možnost návštěvy termálních lázní Spreewald Therme – cca 15 EUR/2 h včetně sauny.


TIP CYKLO: díky souběžně probíhajícímu zájezdu č. 217 lze brusle prostřídat s kolem. Vhodné též pro páry či skupiny s nestejnými zájmy. Zájem o přepravu kola nutno nahlásit při sepisování cestovní smlouvy. V Burgu moderní termální lázně.


.
Stravování

2x snídaně formou bufetu. Večeře v restauraci penzionu či v bezpočtu hospůdek na trase.

Popis
Rodinný hotel/gasthof v obci Drehnow.Pokoje se sociálním zařízením.2x v penzionu ve Spreewaldu ve 2- a vícelůžkových pokojích s příslušenstvím. 1lůžkový pokoj (resp. pokoj obsaz. 1 osobou) za příplatek 300 Kč/os./pobyt. V penzionu k dispozici sauna (za poplatek) a restaurace. WiFi není k dispozici.
Nástupní místa
Jablonec, Liberec, Lovosice, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Praha, Roudnice n. L., Stará Boleslav, Turnov, Ústí n.L.
28.06. (Pá) - 30.06. (Ne) 2019 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
Snídaně
Autobus
-4 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNěmecko
MístoNěmecko
HotelBenátky severu
dospělá osoba
Termín28.06.2019 - 30.06.2019
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK Trip, s.r.o. IČO: 28445759
Vytvářím objednávku...