Cestovní agentura LaVIA

ID: 583744

Termín: 04.09. (Pá) - 13.09. (Ne) 2020

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 12 990 Kč

Program

1.–2. den


Kolem poledne odjezd, noční přejezd do Francie; ráno příjezd do Palavas-les-Flots , ubytování, odpočinek a koupání, výlet do přístavu.
3. den


Papežské město Avignon a světoznámé vinné sklepy Châteauneuf du Pape, Orange - nejzachovalejší římské divadlo ve Francii a vítězný oblouk.
4. den


Les Baux de Provence (audiovizuální projekce ve starém bauxitovém lomu Carriėres de Lumiėres), : město středověké i antické, s římskou arénou a divadlem; nekropole Alyscamps; známý van Goghův most.
5. den


Kaňonem řeky Hérault: monumentální krasová jeskyně Grotte des Demoiselles ; skalní vesnice St. Guilhem le Désert - poutní místo na Svatojakubské cestě; koupání v řece Hérault pod "Ďáblovým mostem" .
6. den


Volný den u moře, odpočinek a koupání; fakultativní výlet do Montpellier: zahrady, vodotrysky a fontány nebo akvárium Mare et Nostrum,...
7. den


Prohlídka Nîmes s antickými památkami; přejezd autobusem do malebného středověkého Uzės a odtud krajem vinic na Pont du Gard - nejnavštěvovanější památku Provence.
8. den


Deltou Rhôny: přímořské letovisko Saintes-Maries-de-la-Mer ; planiny a jezera NP Camargue - černí býci, bílí koně a růžoví plameňáci.
9.–10. den


Volný půlden v Palavas-les-Flots; odpoledne odjezd domů, příjezd další den kolem poledne.Stravování - polopenze
Zastíněná základna v prostoru mezi mobilhomy slouží jako letní kuchyň, jídelna a společenská místnost zároveň (v případě nepříznivého počasí je k dispozici část našeho velkého cateringového stanu); po celou dobu pobytu budou podávány večeře a snídaně, na místě připravované naším kuchařem; jídelníček tvoří z velké části čerstvé potraviny nakoupené přímo na místě; stravování začíná večeří po příjezdu, končí snídaní v den odjezdu.
Popis
Od sezony 2017 zcela nové, moderní mobilhomy! Bydlet budeme v kempu u moře ve 4lůž. mobilhomech – což je něco mezi chatičkou a trvale parkovaným velkým karavanem. Vybavení mobilhomu: 2 oddělené 2lůž. ložnice (povlečení vlastní); společná kuchyňka (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) s jídelním koutem/lůžkem menšího rozměru, vhodným na sezení (či na spaní např. pro děti, rozměr 165x65cm). Při obsazení tohoto 5tého lůžka v kuchyňce sleva 3000 Kč - pouze na vyžádání; společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC); úložné prostory, zahradní nábytek. Po příjezdu do kempu je nutné složit kauci 100 EUR/1 mobilhome (resp. 25 EUR/os.). Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme. S umístěním vám rádi poradí v naší prodejní kanceláři, speciální požadavky na ubytování je nutné konzultovat. Vzdálenost našich mobilhomů od moře je asi 300 m.
Nástupní místa
Praha, Beroun, Plzeň
Cena zahrnuje
průvodce
doprava autobusem
7x mobilhome s polopenzí
všechny výlety uvedené v programu (s výjimkou výletu do Montpellier)
potřebné mapy
pojištění léčebných výloh a stornopoplatků
Cena nezahrnuje
jednolůžkový pokoj povinný – 4650 Kč
04.09. (Pá) - 13.09. (Ne) 2020 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Základní cena
Polopenze
Autobus
-12 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměFrancie
MístoFrancie
HotelBabí léto v Provence
Základní cena
Termín04.09.2020 - 13.09.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Adventura s.r.o. IČO: 44264704
Vytvářím objednávku...