Cestovní agentura LaVIA

ID: 421680

Hotel Festa Pomorie Resort ****

Termín: 01.06. (Pá) - 09.06. (So) 2018

Délka pobytu: 9 dní, 8 nocí

Doprava: Letecky / Varšava

Strava: All inclusive

Cena: 7 877 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
  • Romantic
  • Pro rodiny
  • Fitness
Popis hotelu

Poloha
Kvalitní, čtyřhvězdičkový hotel postavený v roce 2009, který patří do hotelového řetězce Festa, se nachází v jednom z nejstarších letovisek u Černého moře v Bulharsku zvaného Pomorie. Hotel je zajímavě a dokonale řešený (hlavní budova a boční křídla s apartmány), nachází se přímo na písečné pláži. Skvělá poloha letoviska (je mezi Burgasem a Slunečným pobřežím). Centrum je ve vzdálenosti cca 2 km (možnost dojezdu veřejnou dopravou) a na mezinárodní letiště do Burgasu je cca 15 km.

Pláž
Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek (cca 8 leva/lehátko + 8 leva/slunečník).

Vybavení
24 hodinová recepce,trezory (6 GBN/den),bankomat, obchody se suvenýry, úschovna zavazadel, prádelna. Pěkná hlavní restaurace s terasou s výhledem na moře, lobby bar. Bazén s brouzdalištěm pro děti (hotel neposkytuje plážové ručníky), SPA centrum (za poplatek).

Pokoje
Hotel má k dispozici více než 260 pokojů, které se nachází ve dvou několika patrových budovách (součástí jsou apartmány soukromých vlastníků). Většina pokojů je dvoulůžkových (možnost přistýlky). Jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušeč vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, minibarem (za poplatek).

V pokojích typu Studio je možno ubytovat 2 dospělé osoby + 2 děti starší 2 let + dítě do 2 let.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30 - 10:00), oběd (12:30 - 14:00) a večeře (18:30 - 21:30) - všechna jídla formou bufetu. Kromě toho je občerstvení podávané také v hlavní restauraci a zákusky jsou podávané v lobby baru (15:00 - 16:00). Káva, čaj a místní alkoholické i nealkoholické nápoje jsou servírovány v době od 10:00 -22:30 v lobby baru.

Sport a zábava
Během dne a ve večerních hodinách jsou poskytovány různé druhy zábavy. Hosté mají k dispozici (za poplatek) využití lázeňského centra SPA (sauna, parní lázeň, jacuzzi, masáže) a bezplatné fitness cvičení. Pro nejmenší je dostupné dětské hřiště.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.festapomorie.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde:  https://r.pl/bulgaria-sloneczny-brzeg-wczasy/festa-pomorie

Náš názor
Kvalitní hotelový komplex v jedné z nejznámějších lokalit Bulharska! Doporučujeme lidem, kteří hledají na dovolené odpočinek od letovisek, ale zároveň oceňují dobrou základnu pro poznávání.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Výlety v okolí

NESSEBAR (1 den)
Autobusový výlet do jednoho z nejkrásnějších měst v Bulharsku, jehož staré město je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Nessebar se nachází na malebném poloostrově, je spojen s pevninou úzkou šíjí. Jedinečnost města spočívá v jeho památkách sahajících až do starověkých dob. Najdeme zde pozůstatky po starobylých Římanech, Řecích, krásné středověké kostely, fragmenty tureckých budov a malé dřevěné domy postavené ve stylu bulharského národního obrození. Na kouzle města se podílí také mnoho taveren a malých restaurací na pobřeží. Tato zvláštní kombinace přírodních krás, malebných památek a jedinečné atmosféry města činí Nessebar jedním z turisty nejnavštěvovanějších míst. Cena cca 32 EUR bez oběda / cca 37 EUR s obědem.

WARNA- DELFINÁRIUM (1 den)
Nezapomenutelná návštěva největšího delfinária v této části Evropy, během které budeme moci obdivovat výkony trénovaných delfínů - skákání, balanc, tanec a hra s publikem. Skvělá zábava pro děti i dospělé. Po programu prohlídka Varny - druhého největší města Bulharska, známého jako "Perla Černého moře". Cena cca 28 EUR ze Zlatých Písků / 42 – 47 EUR ze Slunečního pobřeží.

BALČIK A BULHARSKÝ VEČER (1 den)
Autobusový výlet do Balčiku - jednoho z nejpůvabnějších měst Bulharska. Pro svoji lokalitu na úpatí vápencových skal je nazýváno "Bílým městem Černého moře". Hlavním bodem programu bude prohlídka nábřežního malebného zahradně-palácového komplexu rumunské královny Marie. Lze zde obdivovat například nádherné stavby a rezervaci s kaktusy a růžemi.
Chcete-li se dobře bavit, tak pouze v horkém, balkánském stylu. Budete mít možnost se o tom přesvědčit během účasti v jedinečném bulharském večeru. Ten se bude konat v krásně zařízené lidové restauraci. Nenechte si ujít speciality místní kuchyně a typické bulharské nápoje - víno a rakiji. Na programu večera je mnoho atrakcí, například představení. Cena cca 47 EUR.

JEEP SAFARI - (1/2 dne)
Výlet zajišťuje pořádnou dávku adrenalinu, skvělá zábava pro celou rodinu. Odjezd z hotelu kolem 9. - 10. hodiny v džípech s pohonem 4x4 do balkánských hor. Jízda džípem po nerovném terénu, lesních cestách a kopcích. Cena cca 36-43 EUR/osoba.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary a eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Týče se zejména řidičů na výletech v okolí a číšníků v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Bulharska s platným průkazem totožnosti.

Čas
+ 1 hodina v poměru k českému času.

Orientační ceny
Oběd 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech se nachází poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Od června 2017 nejsou v EU poplatky za roaming.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanovišť odjezdů CK 2 hodiny před odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální řád odletů sledujte na  r.plrozklady  .

Program

První den
Odlet z Polska. Sraz u stanovišť odjezdů CK 2 hodiny před odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letový řád sledujte na  r.plrozklady .

Druhý až předposlední den​
Odpočinek, koupání v moři, opalování, možnost využítí fakultativních výletů apod.

Poslední den
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, odlet do Polska.

Cena

Základní cena zahrnuje: dopravu letadlem, letištní poplatky, transfery letiště – hotel – letiště, 4 noci v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiné občerstvení než je uvedeno v popisu stravy u každého hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.

22.06. (Pá) - 29.06. (Pá) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Studio pro 2 osoby - výhled na moře další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Ostrava
-21%Last minute14 990 Kč
Vybrat termín
22.06. (Pá) - 30.06. (So) 2018 - 9 dní, 8 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute12 895 Kč
Vybrat termín
22.06. (Pá) - 07.07. (So) 2018 - 16 dní, 15 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute23 203 Kč
Vybrat termín
23.06. (So) - 30.06. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-Last minute19 490 Kč
Vybrat termín
24.06. (Ne) - 01.07. (Ne) 2018 - 8 dní, 7 nocí
dvojlôžkový apartmán s 2 príst. morská strana další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Brno
-6%15 555 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

2 z 13 hotelů v destinaci Pomorie

Vynikající
15
Velmi dobré
13
Průměrné
5
Špatné
5
Příšerné
4
Kvalita spánku
Umístění
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Family holiday
Staff were excellent and tried to help in every way. They spoke fairly good English. Food was very good - possibly not quite as good as the grand. Spent most of our time on the beach which was... celá recenze s možností překladu
RalphAnne, Lake District, 11:14 28.09.2015
Really good experience
My summer holiday was wonderful. I spent 7 days with my family relaxing next to the pool. The service was perfect - nice people who are ready to help u in each kind of situation. The hotel is right... celá recenze s možností překladu
Daniela V, Budapešť, Maďarsko, 08:14 18.09.2015
Best place for relaxing !
My choise for holiday-place maybe was the best for now in my life. this hotel is next to the beach(good location) the staff were perfect to me ! in two words lovely hotel and lovely bulgarian... celá recenze s možností překladu
Milcho Y, Sofie, Bulharsko, 08:24 08.09.2015

Tato položka již neexistuje

Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...