Cestovní agentura LaVIA

ID: 730259

Hotel Black Sea Star ****

Termín: 14.09. (Pá) - 22.09. (So) 2018

Délka pobytu: 9 dní, 8 nocí

Doprava: Letecky / Katowice

Strava: All inclusive

Cena: 12 390 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Popis hotelu

Poloha
Prostorný Aparthotel Black Sea Star je zařízen v jasných modrobílých barvách Středomoří. Byl postaven v roce 2011 a otevřen v létě roku 2017. Nachází se pouhých 100 m od písečné pláže Gradina, jedné z nejkrásnějších pláží Bulharska. Centrum Sozopolu je vzdáleno cca 6 km od hotelu. Menší turistické městečko Černomorec leží cca 3 km od hotelu. Mezinárodní letiště Burgas je vzdáleno cca 40 km a letiště Varna je vzdáleno cca 150 km.

Pláž
Aparthotel Black Sea Star 
se nachází pouhých 100 m od krásné, dlouhé písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Vybavení
Recepce, 4 výtahy, nově zařízená hotelová restaurace servírující jídla místní i mezinárodní kuchyně, velký venkovní obdélníkový bazén, bar u bazénu, slunečníky a lehátka u bazénu - zdarma. Navíc je k dispozici: mini market, obchod se suvenýry a půjčovna kol (za příplatek). V areálu hotelu se nachází wellness zóna se saunou (za poplatek) a zahrada s terasou na opalování.

Pokoje
V pětipatrové budově se nachází standardní dvoulůžkové pokoje (s možností přistýlky pro dospělou osobu nebo dítě) a prostorné apartmány (s možností ubytovat až 4 dospělé osoby). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, TV s plochou obrazovkou a satelitním TV, telefonem; mini barem a trezorem (za poplatek). V apartmánu je také kuchyňský kout s ledničkou. Všechny pokoje a apartmány mají balkon nebo terasu. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:00) - jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Občerstvení (15:30-16:30). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v hodinách od 10:00-23:00 ve vybraných barech v areálu hotelu.

Sport a zábava
Aparthotel Black Sea Star organizuje celodenní animační program u bazénů a v areálu hotelu. Navíc wellness zóna s finskou saunou (za příplatek). Pro nejmenší jsou během prázdnin organizovány také aktivity ve Figloklubu - 6x týdně.

Internet
V areálu celého hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://www.hotelblackseastar.com/en/home-2/

Náš názor
Nově otevřený Aparthotel Black Sea Star je fantastickým místem pro rodinnou dovolenou. Velká bezpečná hotelová plocha s rozsáhlým bazénem, ​blízkost pláže a Figloklub pro nejmenší jsou zárukou úspěšné dovolené. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Výlety v okolí

NESSEBAR (1 den)
Autobusový výlet do jednoho z nejkrásnějších měst v Bulharsku, jehož staré město je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Nessebar se nachází na malebném poloostrově, je spojen s pevninou úzkou šíjí. Jedinečnost města spočívá v jeho památkách sahajících až do starověkých dob. Najdeme zde pozůstatky po starobylých Římanech, Řecích, krásné středověké kostely, fragmenty tureckých budov a malé dřevěné domy postavené ve stylu bulharského národního obrození. Na kouzle města se podílí také mnoho taveren a malých restaurací na pobřeží. Tato zvláštní kombinace přírodních krás, malebných památek a jedinečné atmosféry města činí Nessebar jedním z turisty nejnavštěvovanějších míst. Cena cca 32 EUR bez oběda / cca 37 EUR s obědem.

WARNA- DELFINÁRIUM (1 den)
Nezapomenutelná návštěva největšího delfinária v této části Evropy, během které budeme moci obdivovat výkony trénovaných delfínů - skákání, balanc, tanec a hra s publikem. Skvělá zábava pro děti i dospělé. Po programu prohlídka Varny - druhého největší města Bulharska, známého jako "Perla Černého moře". Cena cca 28 EUR ze Zlatých Písků / 42 – 47 EUR ze Slunečního pobřeží.

BALČIK A BULHARSKÝ VEČER (1 den)
Autobusový výlet do Balčiku - jednoho z nejpůvabnějších měst Bulharska. Pro svoji lokalitu na úpatí vápencových skal je nazýváno "Bílým městem Černého moře". Hlavním bodem programu bude prohlídka nábřežního malebného zahradně-palácového komplexu rumunské královny Marie. Lze zde obdivovat například nádherné stavby a rezervaci s kaktusy a růžemi.
Chcete-li se dobře bavit, tak pouze v horkém, balkánském stylu. Budete mít možnost se o tom přesvědčit během účasti v jedinečném bulharském večeru. Ten se bude konat v krásně zařízené lidové restauraci. Nenechte si ujít speciality místní kuchyně a typické bulharské nápoje - víno a rakiji. Na programu večera je mnoho atrakcí, například představení. Cena cca 47 EUR.

JEEP SAFARI - (1/2 dne)
Výlet zajišťuje pořádnou dávku adrenalinu, skvělá zábava pro celou rodinu. Odjezd z hotelu kolem 9. - 10. hodiny v džípech s pohonem 4x4 do balkánských hor. Jízda džípem po nerovném terénu, lesních cestách a kopcích. Cena cca 36-43 EUR/osoba.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary a eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Týče se zejména řidičů na výletech v okolí a číšníků v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Bulharska s platným průkazem totožnosti.

Čas
+ 1 hodina v poměru k českému času.

Orientační ceny
Oběd 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech se nachází poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Od června 2017 nejsou v EU poplatky za roaming.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Sozopol
Jedno z nejstarších měst na pobřeží Černého moře. Je uznáváno za hlavní město kultury na pobřeží. Staré Město Vás očaruje svou romantickou atmosférou. Najdete zde úzké uličky a jedinečou architekturu dřevěných domů z 18. stol. Turisté zcela jistě ocení také krásné písčité pláže.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanovišť odjezdů CK 2 hodiny před odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální řád odletů sledujte na  r.plrozklady  .

Program

První den
Odlet z Polska. Sraz u stanovišť odjezdů CK 2 hodiny před odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letový řád sledujte na  r.plrozklady .

Druhý až předposlední den​
Odpočinek, koupání v moři, opalování, možnost využítí fakultativních výletů apod.

Poslední den
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, odlet do Polska.

Cena

Základní cena zahrnuje: dopravu letadlem, letištní poplatky, transfery letiště – hotel – letiště, 4 noci v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiné občerstvení než je uvedeno v popisu stravy u každého hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.

07.09. (Pá) - 15.09. (So) 2018 - 9 dní, 8 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Apartmán
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute13 735 Kč
Vybrat termín
07.09. (Pá) - 19.09. (St) 2018 - 13 dní, 12 nocí
Apartmán
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute15 665 Kč
Vybrat termín
07.09. (Pá) - 22.09. (So) 2018 - 16 dní, 15 nocí
Apartmán
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute17 268 Kč
Vybrat termín
11.09. (Út) - 19.09. (St) 2018 - 9 dní, 8 nocí
Apartmán
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute12 454 Kč
Vybrat termín
14.09. (Pá) - 22.09. (So) 2018 - 9 dní, 8 nocí
Apartmán
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute12 390 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

Vynikající
0
Velmi dobré
0
Průměrné
0
Špatné
0
Příšerné
0
Never again
Let s start with the pros - friendly staff, spacious rooms with a pleasant atmosphere and interior ... and that s it. Rooms According to our reservation we should a studio 2 + 1 with a pool view, but... celá recenze s možností překladu
Milena P, Sofia, Bulgaria, 05:37 27.08.2017
Dont waist your money! Bad service!
I visited this hotel with my daughter ( 19 months) and my mom in the first week of August. The hotel was recommended by a friend and checking the property on Internet we decided to give it a... celá recenze s možností překladu
Vancouverglam, 03:16 07.08.2016
A real star near the most beautiful part of the Bulgarian Seaside!
Situated a few meters near the entrance of Camping Gradina the hotel is the best place to stay on the Bulgarian seaside. It has large spasious apartments and small rooms for every taste. It`s quiet... celá recenze s možností překladu
Николай В, 22:41 27.07.2016
Informace o zájezdu
ZeměBulharsko
MístoSozopol
HotelBlack Sea Star
Apartmán
Termín14.09.2018 - 22.09.2018
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoKatowice
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...