Cestovní agentura LaVIA

ID: 888284

Hotel Pyr Fuengirola ***

Termín: 12.10. (Po) - 16.10. (Pá) 2020

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Bez stravy

Cena: 3 064 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
  • Exotika
Poloha
Apartmány se nacházejí přímo u pláže, od které je dělí pouze místní komunikace. Centrum města je cca 5 min chůze. Výborné vlakové spojení např. do Benalmádeny, Torremolinos nebo Málagy (vlaková zastávka cca 15 min chůze).
Vybavení
Recepce, výtah, WiFi (zdarma),  snack bar, bar u bazénu, vyhřívaný bazén se sluneční terasou a lehátky, dětský bazén, brouzdaliště, internetový kout.
Parkoviště (10 EUR/den, rezervace nutná).
Zvířata povolena (zdarma na vyžádání).
Ubytování
Klimatizované byty mají obytnou část se dvěma lůžky (rozkládací pohovka), kuchyňský kout (lednice, vařič, kávovar), příslušný počet ložnic, koupelnu a WC, fén, TV-SAT, telefon, trezor (1,5 EUR/noc + depozit), balkón. Mikrovlnná trouba (kromě studií).
STU 2/3 s balkónem: garsoniéra se dvěma lůžky.
APT 2/4 s balkónem: jedna dvojlůžková ložnice.
APT 4/6 s balkónem: dvě dvojlůžkové ložnice.
APT 2/4 penthouse: jedna dvojlůžková ložnice, soukromá střešní terasa se soukromým bazénem. 
Stravování
VLASTNÍ. Za příplatek možnost SNÍDANÍ formou bufetu. 
V ceně
Pobyt v apartmánu s vybraným typem stravování na daný počet nocí a vybraným typem dopravy, ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeba vody a energií, služby delegáta, resp. telefonická asistence. U letecké dopravy autobusový transfer letiště - hotel - letiště.
Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.
Slevy
Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
PROMO sleva 5% při nákupu pobytu v termínech do 31.03.2019.

Časová sleva 6% při zakoupení do 31.01. - letní pobyty 2020.
Časová sleva 4% při zakoupení do 29.02. - letní pobyty 2020.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. Platnost PROMO slev může být předčasně ukončena.
Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Cestovní pojištění:
za příplatek, viz www.campana.cz/pojisteni
Povinné smluvní údaje
Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 15.06. do 15.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). V ceně je letenka Economy Lite. V ceně letenky Economy Lite je pouze příruční zavazadlo o rozměrech max. 55x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
Popis letoviska:
FUENGIROLA
Původně malá rybářská vesnička, nyní příjemné, klidnější letovisko. Má tradiční centrum, obklopené moderními vysokými stavbami hotelů a apartmánů, které poskytují zázemí klientům přijíždějícím za sluncem, širokými plážemi a golfovými hřišti. Zdejší pobřežní promenáda se řadí k nejdelším v Evropě. Jen několik kilometrů odsud ve vnitrozemí je známé historické městečko Pueblo Mijas. Můžete se vypravit i na britský Gibraltar, kde můžete krmit volně pobíhající opice.
Doprava:
DOPRAVA LETECKY - COSTA DEL SOL
Odlety z Prahy (PRG) do Malagy (AGP) a zpět 4 - 7x týdně. Přímý let trvá cca 3 hod. a 15 min., rezervujeme letenky na pravidelných linkových letech. Odlet z Prahy 18:05, přílet do Prahy 01:30 (druhý den po půlnoci). Nabízíme pobyty na libovolný počet nocí.
Letecká doprava s transferem do letovisek: Torremolinos, Benalmádena, Fuengirola, Marbella.


Cena letecké dopravy od 7.890 Kč, dítě do 24 měsíců věku od 1.790 Kč. Ceny jsou započteny v příslušných cenách s leteckou dopravou. Aktuální cena letenky vám bude ověřena a potvrzena v okamžiku rezervace.

V ceně letenky ECONOMY LITE je POUZE příruční zavazadlo o rozměrech max. 56x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Dokoupení dalšího odbaveného zavazadla: + 1.500 Kč max. hmotnost 23 kg. Dokoupená zavazadla si nemusí objednat každá cestující osoba. Zavazadlo za tuto cenu je možné dokoupit pouze při vystavení letenky (poté lze doplatit na přepážce při odletu za vyšší cenu).

V ceně je společný transfer z/na letiště Malaga.
Transfer je zajištěn španělskými autobusy s asistencí anglicky mluvícího zástupce, český delegát nečeká na klienty na letišti. Klienti obdrží v odbavení kompletní pokyny a mapičku, autobus čeká na klienty z více spojů, neodjíždí tedy ihned po jejich příletu. V případě zpoždění letu budou klienti zařazeni do nejbližšího volného transferu.
Chcete odjet z letiště ihned po vašem příletu bez čekání na další klienty? Chcete jet přímo ke svému hotelu bez dalších zastávek u jiných hotelů? Chcete vystoupit a nastoupit přímo u vašeho hotelu? Nabízíme Vám za příplatek Individuální soukromý transfer - ceny sdělíme na vyžádání.

Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky:
• Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta a datum narození.
• Ceny letenek jsou v režimu ECONOMY LITE, jsou pohyblivé, konečná cena vám bude potvrzena při rezervaci. V základní ceně letenky je POUZE příruční zavazadlo do 8 kg, odbavené zavazadlo je za příplatek.
• Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem.
• Cestovní kancelář ani letecká společnost negarantují spolucestujícím sedadla vedle sebe. Pokud chcete mít jistotu konkrétních sedadel, doporučujeme si s předstihem před odletem udělat tzv. ON-LINE CHECK-IN přímo přes stránky letecké společnosti. Vaše elektronické letenky vám zašleme kdykoliv na vyžádání, standardně je obdržíte v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem.

VLASTNÍ DOPRAVA
Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ... - dle přání klienta). Cena od 800 Kč/os./noc, snídaně od 200 Kč/os./noc. Cena platí pro ubytování na pokoji s vlastním příslušenstvím, nabídku konkrétního hotelu zašleme na vyžádání.
Ve Španělsku se dá parkovat na ulici zdarma, pokud není zpoplatněno nebo omezeno, na hotelových parkovištích nebo na dalších veřejných parkovištích. Veřejná parkoviště a hotelová parkoviště jsou zpoplatněná (8-20 EUR/den) a nejsou hlídaná.
Výlety:
GRANADA / ALHAMBRA - dosp. 69 EUR.
RONDA - dosp. 43 EUR.
GIBRALTAR - SHOPING - dosp. 19 EUR.
GIBRALTAR + ROCK TOUR - dosp. 42 EUR.
SEVILLA - dosp. 63 EUR.
CORDOBA - dosp. 61 EUR.
MAROKO / TANGER - dosp. 81 EUR.
aj…
Většinou v AJ nebo NJ - mimo sezónu je nabídka výletů omezená.

Doporučujeme: Pokud se rozhodnete pro nějaký výlet s anglicky nebo německy mluvícím průvodcem, doporučujeme přibalit na cestu český bedekr, který může nahradit složitější výklad v cizím jazyce, a jehož součástí jsou i mapky měst a areálů.
Delegátské služby:
Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 13.06. do 12.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR.
Český delegát nečeká klienty na letišti a není přítomen při ubytování v hotelu, je však k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu a přichází za hosty na plánovanou delegátskou schůzku 1x za pobyt.
Na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují transferovým listem v anglickém jazyce. Na hotelu ubytovává hosty pracovník recepce na základě dvojjazyčného voucheru na ubytování.
Obecná pravidla:
Prázdninová letoviska: Mimo hlavní sezónu, tedy v období od listopadu do dubna, bývají některá zařízení zavřená (zábavní podniky, vodní venkovní parky, sezónní restaurace a obchody).
Při ubytování s all inclusive: V rámci služeb all inclusive mohou být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší. Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit. Některé hotely podmiňují all inclusive služby zálohovaným náramkem.
Sportoviště, sportovní vyžití: Např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).
Venkovní bazény: V provozu dle počasí, zpravidla od června do září.
Vnitřní bazény: V provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května.
Zábavní programy: Hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině. Při mimosezónních pobytech od listopadu do dubna je nabídka omezená.
Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se na děti nemluví česky.
Trezor: Může být za poplatek (+ kauce, pokud má trezor klíč).
TV-SAT: Může se skládat kauce na ovladač.
Minibar: Nápoje v minibaru jsou za poplatek, ceník je na pokoji k dispozici. Platba při odjezdu v recepci.

All inclusive (dále jen AI): musí čerpat všechny osoby z jedné objednávky, při ubytování dostane každý host AI náramek, který opravňuje k čerpání AI servisu (osoby do 18 let mají zpravidla odlišnou barvu náramku - zákaz alkoholu do 18 let). Je nepřenosný, musí se nosit a na požádání ukázat obsluze. V některých hotelech je zpoplatněn depositem (cca 20 EUR), při ukončení pobytu se částka vrací. Uvedené časy podávání nápojů a stravy jsou orientační, hotel si vyhrazuje právo na změnu. Konkrétní rozpis AI servisu najdete vždy v hotelu. V jeden čas je možné si vzít jeden nápoj nebo jeden snack (nelze kumulovat). Vedení hotelu si vyhrazuje právo zrušit servis AI pro hosty, kteří nesprávně používají náramek (objednávají nápoje/snack pro ty, kteří nemají objednaný All inclusive, plýtvají potravinami/nápoji apod.).
05.08. (St) - 09.08. (Ne) 2020 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba v APT 4/6 (obs. 6) další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-10%5 198 Kč
Vybrat termín
05.08. (St) - 10.08. (Po) 2020 - 6 dní, 5 nocí
Osoba v APT 4/6 (obs. 6) další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Praha
-13 088 Kč
Vybrat termín
05.08. (St) - 16.08. (Ne) 2020 - 12 dní, 11 nocí
Osoba v APT 4/6 (obs. 6) další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-10%14 293 Kč
Vybrat termín
05.08. (St) - 17.08. (Po) 2020 - 13 dní, 12 nocí
Osoba v APT 4/6 (obs. 6) další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Praha
-22 183 Kč
Vybrat termín
06.08. (Čt) - 12.08. (St) 2020 - 7 dní, 6 nocí
Osoba v APT 4/6 (obs. 6) další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-10%7 796 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

20. z 36 hotelů v Fuengirole

Vynikající
149
Velmi dobré
263
Průměrné
221
Špatné
80
Příšerné
80
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Poloha, umístění, umístění
Tento hotel je na skvělém místě, pár minut chůze od autobusového a vlakového nádraží a obchodů s potravinami. Má spoustu restaurací, obchodů a barů v blízkosti a je přes ulici od pláže a přístavu... celá recenze s možností překladu
Kathleen C, Airdrie, Kanada, 13:15 05.03.2020
Výjimečný hotel PYR - přátelský a zaměřený na zákazníka.
Hotel PYR NABÍZÍ některé skvělé ubytování. Velké a čisté a velmi prostorné. Personál je velmi vstřícný k zákazníkům a zaměřený na zákazníka. Snídaně je obrovská a zahrnuje bohatou škálu chladu a... celá recenze s možností překladu
javedk497, 04:44 26.02.2020
Centrálně umístěný
V ideálním případě se nachází ve středu na pláži směrem k přístavu. Prostorný pokoj, který byl vyčištěn a postel denně. Malá, ale praktická kuchyně v rohu místnosti za závěsem, kterou lze otevřít... celá recenze s možností překladu
Fineanddandyabroad, North Yorkshire, Spojené království, 07:46 24.01.2020
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
MístoFuengirola
HotelAPARTHOTEL PYR FUENGIROLA
Osoba v APT 2/4 (obs. 4)
Termín12.10.2020 - 16.10.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Vytvářím objednávku...