Cestovní agentura LaVIA

ID: 662567
Program
„Ráj uprostřed Atlantiku“, „Ostrov věčného jara“, „Květinový koš Atlantiku“ – to jsou asi ty nejznámější přívlastky, kterými bývá tento nevelký portugalský ostrov označován. Madeira je jako stvořená pro tuláky a cestovatele, kteří mají rádi nespoutanou přírodu a exotickou květenu. Na malém kousku země zde najdeme divoké mořské útesy, rozeklané štíty, terasovitá políčka na horských svazích, ale i subtropické zahrady s orchidejemi. Celý ostrov je navíc doslova prošpikován více než 2.000 km „levad“ – zavlažovacích kanálů, které vedou přes hory, pastviny i pralesy a procházejí nesčetnými horskými tunely. Mnohé z nich budeme mít možnost poznat vlastnonožně. Během přechodu budeme nocovat ve volné přírodě na tábořištích. Pro úspěšné absolvování 6 denního treku je potřeba určitá fyzická zdatnost a úplná odolnost proti závratím. Mnohé levady procházejí úzkými, neosvětlenými a často dlouhými tunely, které mohou být problematické pro klaustrofobiky.
Zájezd můžete absolvovat samostatně nebo v kombinaci s jednodenními turistickými výlety a prodloužit si tak pobyt na 15 dnů. Odkaz na tuto prodlouženou variantu (za zvýhodněnou cenu) naleznete zde. Prodlouženou variantu si můžete prodloužit dokonce ještě i o Květinový festival na Madeiře a zdržet se celkem 3 týdny (odkaz zde).
Cena zahrnuje
veškerou společnou dopravu po ostrově
2x nocleh v penzionu se snídaní
5x tábořiště
průvodce
pojištění léčebných výloh a zákonné pojištění CK
Cena nezahrnuje
letenku (orientační cena zpáteční letenky od 10.000 Kč včetně tax)
04.05. (Pá) - 11.05. (Pá) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Funchal
-5 300 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Kudrna s.r.o. IČO: 26246457
Vytvářím objednávku...